Warning: Creating default object from empty value in /modules/jbx_menu/menu.class.php on line 234
O Elmie - Elma KIDS

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

O ELMIE

W końcu coś swojego - oto moja  historia zamknięta w jednym zdaniu. 
Pomysł  własnego biznesu pojawił się niedawno. Doświadczenie zdobyte podczas pracy w różnych firmach pozwala mi spojrzeć na własne działania z różnych stron. Zawsze pracowałam z produktami o wysokiej jakości i wiem, że właśnie to nigdy się nie zmieni.


ELMA – jestem mamą ceniącą wysoką jakość produktów dla dzieci i młodzieży oraz ich bezpieczeństwo. Od dłuższego czasu chciałam połączyć to z odpowiedzialnym biznesem, który da mi radość, poczucie dobrze wykorzystanego czasu oraz pewność,że moja działalność nikomu nie szkodzi i jest po prostu FAIR. 


W dzieciństwie miałam ukochane pluszaki, które pomagały mi zasnąć, które chodziły ze mną do przedszkola a później szkoły. Później mimochodem wskakiwały do damskiej torebki jako breloczek lub śmieszna zawieszka, wciskały się do samochodu albo ukrywały w sportowej torbie na trening. 

Jestem germanistą, kocham produkty „made in germany” … i od nich zaczyna się historia ELMY. Maskotki niemieckiej firmy Rudolf Schaffer Collection GmbH pojawiły się jako pierwszy asortyment na moim sklepie internetowym … w ślad za nimi idą już kolejne produkty dla dzieci i młodzieży. Zobaczymy dokąd doprowadzi mnie ta droga. 


Trzymajcie ze mnie kciuki i dołączajcie do grona moich klientów.

Małgosia